Menü Kapat

About Us

Clothes that mean business

Maket Burada
maketburada.com'da satışa açık olan tüm ürünler stoklarda mevcuttur ve stoktan gönderim yapılır.

Hızlı ve Kolay İletişim

Maketburada.com'da herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda Canlı Destek ve Müşteri Hizmetleri telefonundan müşteri temsilciniz ile hızlı ve kolay iletişim kurabilirsiniz.

Çok hızlı değişen dünyamızda, günden güne artan bir trendle ilerleyen e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmeyi kendimize hedef edindik. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibimiz ile İş makinası ve Maket Ürünleri alanında öncü olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor ve siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz. 

Ürünlerimizin büyük bir çoğunluğu stoklarımızda mevcut olup % 90 oranında aynı gün Kargo hizmeti sunmaktayız. Uygun Fiyat Politikamız ve hızlı servisimiz bizi farklı kılan özelliklerimiz arasındadır. 

Şirketimiz faaliyetleri ile ilgili her türlü soru, istek, şikayet ve benzeri konuları iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. 

Aynı Gün Kargo

maketburada.com’dan saat 16:00’a kadar oluşturacağınız tüm siparişler aynı gün, saat 16:00’dan sonra oluşturulan siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilecektir.

 

Ücretsiz Kargo

maketburada.com’dan üzerinden yapacağınız toplam tutarı 100 TL ve üzeri olan tüm siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim.?
Powered by